Latvijas karatists Ruslans Sadikovs aizvadītajā nedēļas nogalē triumfēja Turcijas atklātajā čempionātā, spēcīgā konkurencē uzvarot svara kategorijā līdz 75 kilogramiem, informē Latvijas karate federācija.

Ruslans Sadikovs (Baltijas Karate klubs) ceļā uz uzvaru pieveica visus piecus pretiniekus, atstājot aiz sevis pasaules čempionātu medāļnieku no Alžīrijas un vairākus titulētus sportistus no Turcijas un Irānas. Ar ļoti pārliecinošām un skaistām uzvarām Ruslans šai turnīrā ieguva 1. vietu.

Andrejs Ozerovs("Ippon.lv" klubs) kategorijā kumite līdz 84 kg līdzīgā cīņā zaudēja Krievijas sportistam, kurš iekļuva sacensību finālā, bet gandarījumu cīņās Andrejs pieveica vairākus pretiniekus un ieņēma 3. vietu.

Bronzas medaļas savās svara kategorijās Turcijas atklātajā čempionātā izcīnīja arī Kalvis Kalniņš, Viktorija Rezajeva, Maksims Lupiks.

Vecuma grupā līdz 13 gadu vecumam ļoti spēcīgā konkurencē - katrā svara kategorijā startēja vairāk kā 50 sportistu - Latvijas jaunajiem karatistiem atzīstami rezultāti: divas trešās vietas izcīnīja Ņikita Orlovs (kategorijā kata un kategorijā kumitē 10-11 gadu vecuma grupā), bet Marija Luīze Muižniece svara kategorijā līdz 41 kg izcīnīja piekto vietu.

Kopumā šajā turnīrā piedalījās 1546 sportisti no 46 valstīm.