Latvijas sportists Roberts Liņavskis sestdien Rīgā ierindojās sestajā vietā Eiropas un Āfrikas reģiona čempionāts veikbordā aiz laivas "Masters" klasē.

Par sacensību uzvarētāju "Masters" klasē ar iegūtiem 70,00 punktiem kļuva francūzis Lukass Langluā. Tikmēr Liņavskis ar 25,00 punktiem finālā starp sešiem dalībniekiem ierindojās pēdējā vietā.

Savukārt vēl no Latvijas sportistiem finālu izdevās sasniegt vien junioru meiteņu konkurencē. Tajā Nikola Jurkevica palika uzreiz aiz goda pjedestāla, kamēr piektajā un sestajā vietā bija attiecīgi Alise Krūze un Justīne Zonne.

Eiropas un Āfrikas reģiona čempionāts katru gadu pulcē vairāk nekā 120 labākos veikbordistus no 20 valstīm.