Ārzemju viesspēlētāju izlase sestdien Ventspilī ar 106:93 uzvarēja Latvijas basketbolistu veidoto komandu Latvijas basketbola līgas (LBL) Zvaigžņu spēlē.
Par mača vērtīgāko spēlētāju (MVP) atzina BK "Skonto" basketbolistu Darenu Kelliju.

Trīspunktu metienu konkursā uzvarēja "Līvu alus/Liepājas" pārstāvis Vairis Pusaudzis, kam finālā pietika ar 14 punktiem, lai pārspētu savu kluba biedru Bogdanu Karebinu, kurš savāca tikai septiņus punktus.

Bumbas triekšanā grozā no augšas par uzvarētāju atzina Ventspils augstskolas basketbolistu Raivi Loginu. Finālā lielākas izredzes uzvarēt bija viņa konkurentam Kellijam, taču "Skonto"basketbolists vienā no mēģinājumiem palika bez rezultāta.

Treneru konkursā tālmetienos otro gadu pēc kārtas labākais bija Kārlis Muižnieks no BK "Ventspils".

Latvijas klubu komandā savainoto Uldi Rudzīti bija aizstājis Edmunds Gabrāns, bet leģionāriem Džārvisa Mičela vietā spēlēja Vahids Lavāls. Leģionāru sastāvā mačā nepiedalījās Zlatko Savovičs un Ronels Mingo.

Brīvā gaisotnē notikušajā spēlē, kas dažbrīd risinājās pēc liberalizētiem noteikumiem, lielākoties vadībā bija leģionāri. Latvijas klubu komandai pirmo reizi pēc pirmās ceturtdaļas sākuma vadībā izdevās izvirzīties pirms pēdējā pārtraukuma - 76:73. Taču pēdējā ceturtdaļā leģionāri atguva vadību un astoņās minūtēs panāca 101:83. Uz brīdi laukumā situācija kļuva saspringtāka, taču no zaudējuma Latvijas klubu izlase izvairīties vairs nespēja.

Latvijas klubu komandā rezultatīvākais ar 21 gūto punktu bija BK "Ventspils" basketbolists Ivars Timermanis.