Piektdien, 6. jūlijā, Liepājā notiekošajā Latvijas III Olimpiādē lieliski startējuši Liepājas sportisti grieķu-romiešu cīņā. Viņi izcīnīja deviņas medaļas - četras zelta, vienu sudraba, kā arī četras bronzas godalgas.

Par čempioniem Liepājas Olimpiskajā centrā kļuva Andrejs Zjatkovs svara kategorijā līdz 60 kilogramiem (kg), Kristaps Kalnakārklis svara kategorijā līdz 66 kg, Dzintars Urbaņčiks svara kategorijā līdz 96 kg un Zbigņevs Romanovskis svara kategorijā līdz 120 kg.

Svara kategorijā līdz 84 kg triumfēja Iļja Rešetņikovs (Rēzekne), līdz 74 kg – Aleksandrs Višņakovs (Rēzekne), līdz 55 kg Deniss Lecks (Daugavpils).

Liepājas sportisti izcīnīja arī vairākas godalgotas vietas – Sergejs Tarabrins tika pie bronzas svara kategorijā līdz 55 kg, Māris Štāls pie bronzas (60 kg), Gļebs Šilovs pie sudraba (74 kg).

Sestdien tiks sadalīti medaļu komplekti sieviešu cīņā un brīvā cīņā.