Latvijas paralimpietis Edgars Kļaviņš piektdien izcīnīja piekto vietu Velsā notiekošajā Eiropas čempionātā 400 metru skrējiena sacensībās.

Startējot T13 medicīnas grupā, Kļaviņš skrējienu veica 54,54 sekundēs, kas bija sliktākais rezultāts starp visiem - pieciem - finālistiem.

Pirmo vietu sacensībās izcīnīja krievs Jegors Šarovs, kurš finišēja pēc 48,99 sekundēm, sasniedzot jaunu personīgo rekordu.

Bija plānots, ka Kļaviņš ceturtdien startēs arī 200 metru skrējiena finālā, tomēr latvietis uz starta neizgāja.

Kā zināms, Latvija šobrīd čempionātā izcīnījusi divas zelta medaļas - ceturtdien to paveica disku metējs Aigars Apinis un šķēpmetējs Dmitrijs Silovs.

Eiropas čempionātā vieglatlētikā sportistiem ar invaliditāti, kas Svonsi notiks līdz sestdienai, Latviju pārstāv astoņi dalībnieki.

Pērn Francijā risinājās pasaules čempionāts, kurā Latvijas sportisti tika pie pilna medaļu komplekta - zeltu lodes grūšanā izcīnīja Apinis, kuram bija arī bronza diska mešanā, bet pie sudraba šķēpmešanā tika Silovs.