Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska piektdien ieņēma 22.vietu Brazīlijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas modernajā pieccīņā otrā posma finālsacensībās.

Summā Rubļevska tika pie 4820 punktiem.

Sākotnēji Rubļevska paukošanā sasniedza otro labāko rezultātu, peldēšanā viņa bija tikai 35.ātrākā starp 36 sportistēm, jāšanā Latvijas sportistei bija vien 32.rezultāts, bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā viņa uzrādīja 12.laiku.

Par posma uzvarētāju ar 5268 punktiem kļuva amerikāniete Margo Isaksena, bet otro vietu izcīnīja Lietuvas sportiste Laura Asadauskaite, kura pērn kļuva par Londonas olimpisko spēļu čempioni.

Kā ziņots, trešdien Rubļevska kvalifikācijas sacensībās savā grupā sasniedza sesto labāko rezultātu.

Sestdien paredzētajām vīriešu finālsacensībām kvalificējies Latvijas sportists Deniss Čerkovskis, kurš kvalifikācijā sasniedza dalītu labāko rezultātu.

Pagājušā gada Londonas olimpiskajās spēlēs Rubļevska izcīnīja astoto vietu, bet Čerkovskis ierindojās 19.pozīcijā.

Tikmēr Pasaules kausa pirmajā posmā pirms mēneša Rubļevska izcīnīja 14.vietu, bet Čerkovskis ierindojās 20.pozīcijā. Savukārt stafetes sacensībās Latvijas komandai bija ceturtā vieta.