Latvijas hokejista Kārļa Skrastiņa pārstāvētais Kolorādo "Avalanche" piektdien viesos Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē cīnījās neizšķirti ar Sentlūisas "Blues" - 3:3 (2:1, 0:2, 1:0, 0:0), informē NHL.
44 sekundes pēc spēles sākuma rezultātu atklāja "Avalanche" hokejists Milans Hejduks, bet 12.minūtē viesi realizēja skaitlisko vairākumu, un Džo Sakiks panāca 2:0. Vēl pirmajā periodā Eriks Nikulass vienu ripu atspēlēja.

Otrajā periodā "Blues" guva divus vārtus. Vispirms Pavols Demitra pabeidza skaitliskā vairākuma realizāciju, bet pēc tam Kristians Bekmens jau izvirzīja vadībā Sentlūisas klubu - 3:2.

Trešā perioda desmitajā minūtē Adams Fūts panāca 3:3.

Skrastiņš spēlēja 25 minūtes un 18 sekundes, izpildīja vienu metienu, bet viņa lietderības koeficients bija pozitīvs - plus viens.