Čehu uzbrucējs Milans Hejduks pagājušajā naktī Nacionālās hokeja līgas spēlē guva trīs vārtus, palīdzot savam un latviešu aizsarga Kārļa Skrastiņa pārstāvētajam klubam Kolorādo "Avalanche" ar 9:2 izbraukumā uzvarēt Vankūveras "Canucks".
Skrastiņš spēlē izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot Hejdukam pēdējās trešdaļas trešajā minūtē gūt savus otros vārtus un panākt 8:2. Latviešu aizsargs mačā metienus pa pretinieku vārtiem neizdarīja, bet viņa lietderības koeficients +2.

Vēl pa vieniem vārtiem "Avalanche" labā guva Stīvs Konovaļčuks, Džo Sakiks, Dārbijs Hendriksons, Stīvs Mors, Dereks Moriss un Pols Karija. "Canucks" labā abus vārtus guva Breds Mejs.