Jau ceturto uzvaru Indijā notiekošā pasaules čempionāta amatieriem cīņās svētdien izcīnīja Latvijas labākā snūkera spēlētāja Tatjana Vasiļjeva, garantējot vietu izslēgšanas turnīrā.

Apakšgrupu turnīra cīņā Latvijas sportiste ar rezultātu 3-1 pieveica Honkongas pārstāvi Somaņu Jaņu.

Jau vēstīts, ka trešdien pirmajā cīņā Vasiļjeva ar 3-0 apspēlēja Emiju Klēru Kingu no DĀR, dienu vēlāk ar 3-0 uzvarēja mājinieci Varšu Sanjēvu, bet sestdien ar 3-2 uzvarēja arī Kimberliju Brūveri no Jaunzēlandes, atspēlējoties no zaudējumiem pirmajos divos freimos.

Ar četrām uzvarām četros mačos Latvijas pārstāve ir F apakšgrupas līdere.

Apakšgrupu cīņas turpināsies līdz nākamās nedēļas otrdienai, labākajām sportistēm sasniedzot izslēgšanas turnīru.

Vasiļjeva ir vienīgā Latvijas pārstāve šajā pasaules čempionātā.

Pērn pasaules čempionāts risinājās Daugavpilī, labāko rezultātu no mājiniekiem sasniedzot Vasiļjevai, kura ceturtdaļfinālā piekāpās nākamajai čempionei Vendijai Jansai no Beļģijas.

Savukārt šī gada Eiropas čempionātā Vasiļjeva ceturtdaļfinālā zaudēja Darjai Sirotinai no Krievijas, kura ir viņas pretiniece apakšgrupā arī Indijā notiekošajā turnīrā.