Pirmos vārtus jaunajā NHL sezonā Vankūveras "Canucks" sastāvā pagājušajā naktī guva Latvijas izlases spēlētājs Herberts Vasiļjevs, taču viņa komanda ar 4:5 piekāpās Stenlija kausa īpašniekiem Kolarado "Avalanche".
Komandas spēles laikā pārmaiņus apmainījās ar vārtu gūšanu. Pēc Eda Džovanovska precīza raidījuma rezultātu pirmajā periodā atklāja "Canucks" hokejisti. Trešdaļas beigās Džo Sakiks panāca izlīdzinājumu.

Otrajā periodā Daniels Sedins atkal vadībā izvirzīja Vankūveras komandu, bet Martins Skoula rezultātu izlīdzināja - 2:2. Herberts Vasiļjevs panāca 3:2 "Canucks" labā, taču Robs Bleiks atkal rezultātu izlīdzināja.

Pēdējā periodā Kriss Djūrijs pirmo reizi vadībā izvirzīja Kolorado komandu, bet tad Tods Bertuci spēja atkal rezultātu izlīdzināt - 4:4.

Pēdējā perioda 15.minūtē uzvaras vārtus "Avalanche" labā guva Milans Hejduks.

Vasiļjevs pa pretinieka vārtiem meta divas reizes, bet spēli beidza ar neitrālu lietderības koeficientu.