Latvijas florbola izlase pasaules čempionāta, kas notiek Zviedrijā, astotdaļfināla spēlē ar rezultātu 10:2 (0:0, 4:1, 6:1) sagrāva Kanādas valstsvienību.

Pirmais periods šajā mačā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajā trešdaļā vadībā izvirzījās Kanādas izlase. Tomēr tam sekoja Latvijas izlases astoņi bezatbildes vārti. Mača izskaņā kanādieši vienus vārtus atguva, kam sekoja vēl divi Latvijas komandas "goli".

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases spēlē otro reizi pēc kārtas atzina uzbrucēju Ati Blindu, kurš ar 4 (1+3) punktiem atkal bija rezultatīvākais. Divus vārtus guva Artūrs Jurševskis, pa 2 (1+1) punktiem Artim Savinam, Moricam Krūmiņam, Atim Stepānam un Artim Raitumam.

Ceturtdaļfinālā Latvijas pretinieki būs Šveices florbolisti, kuriem astotdaļfinālā nebija jāspēlē. Šveice pasaules rangā ir trešajā pozīcijā un ir viena no galvenajām favorītēm uz medaļām.