Latvijas labākais Ernests Gulbis otrdien ar uzvaru sāka Barselonas 500 punktu ATP sērijas turnīru.

Ar devīto numuru izliktajam Gulbim šī turnīra pirmā kārta bija brīva, bet otrajā kārtā viņš ar 7-5, 7-6 (7:1) stundas un 36 minūšu laikā uzvarēja Spānijas tenisistu Danielu Himeno-Traveru, kurš ATP rangā ir 104.vietā.

Gulbis pirmajā setā zaudēja savu servi un nonāca iedzinējos, bet turpinājumā prata atspēlēties un uzvarēt pirmo setu. Arī otrajā setā latvietis nokļuva iedzinējos, bet arī šoreiz prata izlīdzināt spēles gaitu. Seta uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešams taibreiks, kurā Gulbis pretiniekam neatstāja cerības, izcīnot uzvaru visā spēlē.

Par otrās kārtas pārvarēšanu Gulbis nopelnīja 45 ATP ranga punktus.

Trešajā kārtā latvietim būs jāspēkojas vai nu ar Aleksandru Dolgopolovu no Ukrainas vai spāni Alvertu Montanjesu.

Detalizētāku mača aprakstu var aplūkot portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.