Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis ceturtdien Barselonas ATP 500 punktu sērijas turnīra trešās kārtas mačā ar rezultātu 7-5, 6-1 pārspēja spāni Albertu Montanjesu, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Ar devīto numuru izliktajam Gulbim bija nepieciešama stunda un 15 minūtes, lai uzvarētu ATP ranga 59.vietā esošo spāni. Ceturdaļfinālā Gulbja pretinieks būs Krievijas tenisists Teimurazs Gabašvili, kurš ATP rangā ir 55.vietā. Atgādinām, ka Gulbis ir 23.pozīcijā.

Gulbis pirmajā setā nonāca iedzinējos, jo Mantanjess prata lauzt viņa servi. Latvietis uzreiz atspēlējās. Seta pēdējā geimā Gulbis prata vēlreiz "nobreikot" pretinieku, izvirzoties vadībā.

Otrajā setā Gulbis uzņēma apgriezienus un katrā no trim pretinieku serves geimiem ieguva iespēju lauzt viņa servi. Gulbis divas reizes uzvarēja spāņa serves geimu un pārliecinoši iekļuva ceturtdaļfinālā.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Gulbis nopelnījis 90 ATP ranga punktus.

Detalizētāku spēles aprakstu var aplūkot portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.