Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis otrdien Pekinas 500 punktu ATP sērijas turnīra pirmajā kārtā izcīnīja savu 200.uzvaru ATP tūrē.

Pirmās kārtas mačā turnīrā ar septīto numuru izliktais Gulbis ar rezultātu 6-3, 6-4 pārspēja Itālijas labāko tenisistu Fabio Fonjīni, kurš ATP rangā ieņem 18.vietu.

Mača pirmā seta ceturtajā geimā Gulbis neizmantoja nevienu no piecām breikbumbām, bet astotajā geimā latvietim beidzot izdevās lauzt pretinieka servi. Tas ļāva uzvarēt pirmo setu ar 6-3. Otrajā setā Gulbis Fonjīni servi lauza septītajā geimā un turpinājumā spēja šo pārsvaru nosargāt līdz spēles beigām.

Pekinas turnīra otrajā kārtā Gulbis tiksies ar kvalifikācijas sacensības pārvarējušo slovāku Martinu Kližanu, kurš uzvarēja argentīnieti Leonardo Majeru.

Par pirmās kārtas pārvarēšanu Gulbis nopelnījis 45 ATP ranga punktus.

Gulbis savā karjerā ATP tūrē tagad ir izcīnījis 200 uzvaras un piedzīvojis 161 zaudējumu. Šajā sezonā latvieša uzvaru un zaudējumu bilance ir 39-17.