Austrālijas regbija izlase sestdien Regbija čempionātā Sidnejā nospēlēja neizšķirti 12:12 (3:9) ar pasaules čempioni Jaunzēlandi, sagraujot "All Blacks" sapni kļūt par vienīgo elites izlasi, kas spējusi izcīnīt 18 uzvaras pēc kārtas. Pirms diviem gadiem Austrālija ar neizšķirtu apturēja iepriekšējo Jaunzēlandes mēģinājumu uzlabot rekordu.

Nepārtrauktā lietus dēļ spēle nebija īpaši rezultatīva. Spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieki ar Kērtlija Bīla soda sitienu, uz ko viesi atbildēja ar trim Ārona Krudena precīziem soda sitieniem (9:3). Puslaika pašās beigās uz desmit minūtēm tika noraidīts jaunzēlandiešu spēlētājs, un mājinieki vairākumu realizēja ar vienu Bīla soda sitienu.

Otrā puslaika vidū Bīls ar Krudenu apmainījās ar precīziem soda sitieniem, bet 69. minūtē tiesnesis noraidīja jau otro jaunzēlandieti, un Bīls panāca neizšķirtu (12:12). Atlikušais spēles laiks aizritēja ar Austrālijas pārsvaru, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Citā pirmās kārtas spēlē Dienvidāfrika Pretorijā uzņems Argentīnu. 23. augustā Oklendā Jaunzēlande uzņems Austrāliju, bet Saltā Argentīna – DĀR. 6. septembrī Austrālija – DĀR, Jaunzēlande – Argentīna, 13. septembrī Jaunzēlande – DĀR, Austrālija – Argentīna, 27. septembri DĀR – Austrālija, Argentīna – Jaunzēlande, 4. oktobrī DĀR – Jaunzēlande, Argentīna – Austrālija.

Pašreizējais elites izlašu rekordu 17 uzvaras pēc kārtas sasniegušas Jaunzēlande no 1965. līdz 1969. gadam, Dienvidāfrika no 1997. līdz 1998. gadam un Jaunzēlande no 2013. līdz 2014. gadam. Pirms diviem gadiem Jaunzēlande bija ļoti tuvu rekordam, taču pēc 16 uzvarām pēc kārtas bija spiesta samierināties ar 18:18 neizšķirtu Austrālijā. Jāpiebilst, ka absolūtais pēc kārtas uzvarēto spēļu rekords – 23 uzvaras - pieder Kiprai, kas novembrī mēģinās to uzlabot.

Atšķirībā no iepriekšējiem pasaules čempioniem, kuru sportiskā forma pēc triumfa pasaules prestižākajā turnīrā parasti piedzīvojusi strauju kritumu sakarā ar paaudžu maiņu, Jaunzēlande ir tikai palielinājusi apgriezienus. Kopš Pasaules kausa iegūšanas 2011. gadā "All Blacks" uzvarējusi 29 reizes, divas reizes nospēlējot neizšķirti Austrālijā un tikai vienreiz zaudējot Anglijā, bet pērn kļuva par pirmo elites izlasi profesionālā regbija vēsturē, kas kalendārā gada laikā uzvarējusi visās spēlēs.

Dienvidu puslodes regbija lielvalstu ikgadējais turnīrs notiek kopš 1996. gada, kad par Triju nāciju kausu sacentās Jaunzēlande, Austrālija un Dienvidāfrika. 2012. gadā uzņemot Argentīnu, šis turnīrs tika pārdēvēts par Regbija čempionātu. Jaunzēlande triumfējusi 12 reizes (1996., 1997., 1999., 2002., 2003., 2005., 2006., 2007., 2008., 2010., 2012. un 2013. gadā) jeb divas reizes vairāk nekā abas galvenās sāncenses kopā (Austrālija 2000. 2001. un 2011. gadā, bet Dienvidāfrika 1998., 2004. un 2009. gadā), turklāt iepriekšējos divos Regbija čempionātos Jaunzēlande uzvarēja visās spēlēs.