Krievijas regbija izlase sestdien Krasnojarskā ar 22:21 (16:12) pārspēja Urugvaju cīņā par pēdējo ceļazīmi uz Pasaules kausa finālturnīru.

Vienīgo piezemējumu pirmā puslaika pēdējā minūtē pēc Krievijas izlases ofensīvas guva pirmais numurs Grigorijs Cnobiladze, bet pārējos punktus guva abu vienību desmitie numuri Jurijs Kušnarjovs un Felipe Berkesi. Spēles beigās iniciatīva piederēja Urugvajai, jo Krievija spēlēja mazākumā, un pēdējās minūtēs Berkesi bija divas iespējas izraut uzvaru, taču neizdevās trāpīt ne soda sitienu, ne dropsitienu.

Atbildes spēle notiks 11. oktobrī Montevideo. Divcīņas uzvarētāja nokļūs A grupā, kur to gaida 1991. un 1999. gada pasaules čempione Austrālija, mājiniece un 2003. gada pasaules čempione Anglija, kā arī Velsa un Fidži.

Pasaules kausa finālturnīrā Krievija debitēja 2011. gadā, savukārt Urugvaja piedalījusies 1999. un 2003. gadā.

Pasaules kausa izcīņas Eiropas atlases zonā Krievija palika trešā Eiropas nāciju kausa elites divīzijā pēc Gruzijas un Rumānijas, un pēdējā Eiropas atlases kārtā pārspēja Vāciju (31:20), savukārt papildu atlases pirmajā kārtā pārspēja Zimbabvi (23:15). Amerikas atlases zonā Urugvaja vispirms uzvarēja Brazīliju (27:15) un Čīli (27:26), bet pēc tam divu spēļu summā piekāpās ASV (27:27 un 13:32), savukārt papildu atlases pirmajā kārtā pieveica Honkongu (28:3).

Pasaules kausa izcīņa notiks 2015. gadā no 18. septembra līdz 31. oktobrim Anglijā. Pārējo grupu sastāvs - B grupa: 1995. un 2007. gada pasaules čempione DĀR, Samoa, Skotija, Japāna, ASV; C grupa: 1987. un 2011. gada pasaules čempione Jaunzēlande, Argentīna, Tonga, Gruzija, Namībija; D grupa: Francija, Īrija, Itālija, Kanāda, Rumānija.