Urugvajas regbija izlase sestdien Montevideo ar 36:27 (12:17) pārspēja Krieviju un izcīnīja pēdējo ceļazīmi uz Pasaules kausa finālturnīru. Pirmajā spēlē Krasnojarskā Krievija uzvarēja ar 22:21, tādējādi divu spēļu summā dienvidamerikāņi bija pārāki ar 57:49.

Kaut gan 14 tūkstoši līdzjutēju "Estadio Charrúa" tribīnēs vētraini atbalstīja savējos, pirmajā puslaikā spēles gaitu vairāk kontrolēja Krievija, kurai tikai pašās beigās izdevās materializēt savu pārsvaru. Kad rezultāts bija 12:12, visus punktus gūstot abu komandu desmitajiem numuriem Felipem Berkesi un Jurijam Kušnarjovam, tiesnesis piešķīra soda sitienu par labu viesiem, Kušnarjovs pārsteidza mājiniekus ar ātru izspēli un Aleksandrs Januškins guva piezemējumu ieskaites laukuma stūrī (12:17). Kušnarjovs netrāpīja realizāciju, taču otrā puslaika sākumā ar soda sitienu panāca jau deviņu punktu pārsvaru divu spēļu summā.

Urugvaja uzvarēja, pateicoties lieliskajai spēlei otrā puslaika vidū, kad Hoakins Prada, Aleho Korals un Ogustīns Ormaečea ar piezemējumiem realizēja mājinieku uzbrukumus (33:20). Kaut gan 77. minūtē krievi samazināja rezultāta starpību ar Vasilija Artemjeva piezemējumu (33:27), Berkesi precīzais soda sitiens pēdējās sekundēs iznīcināja visas krievu cerības.

Urugvajas uzvara nozīmē, ka Pasaules kausa finālturnīra sastāvs nebūs pilnīgi tāds pats, kā 2011. gadā. Urugvaja spēlēs A grupā, kur to gaida 1991. un 1999. gada pasaules čempione Austrālija, mājiniece un 2003. gada pasaules čempione Anglija, kā arī Velsa un Fidži.

Urugvaja piedalījusies 1999. un 2003. gada finālturnīros. Iepriekšējās reizēs Urugvaja cietusi smagus zaudējumus pret favorītiem, tomēr spējusi nepalikt sausā. 1999. gadā zaudēts Skotijai (12:43), DĀR (3:47) un pieveikta debitante Spānija (27:15), savukārt 2003. gadā zaudēts DĀR (6:72), Samoa (13:60), topošajai čempionei Anglijai (13:111) un pārspēta debitante Gruzija (24:12). Šoreiz sekmīgs rezultāts ir maz ticams - debitantu nebūs, un visi grupas sāncenši ir ievērojami spēcīgāki par "Los Teros".

Pasaules kausa izcīņas Amerikas atlases zonā Urugvaja vispirms uzvarēja Brazīliju (27:15) un Čīli (27:26), bet pēc tam divu spēļu summā piekāpās ASV (27:27 un 13:32), savukārt papildu atlases pirmajā kārtā pieveica Honkongu (28:3).

Pasaules kausa izcīņa notiks 2015. gadā no 18. septembra līdz 31. oktobrim Anglijā. Pārējo grupu sastāvs - B grupa: 1995. un 2007. gada pasaules čempione DĀR, Samoa, Skotija, Japāna, ASV; C grupa: 1987. un 2011. gada pasaules čempione Jaunzēlande, Argentīna, Tonga, Gruzija, Namībija; D grupa: Francija, Īrija, Itālija, Kanāda, Rumānija.