Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova ceturtdien pirmo reizi karjerā iekļuva Francijas atklātā tenisa čempionāta trešajā kārtā, otrās kārtas mačā viegli ar 6-3, 6-0 pieveicot kanādieti Jūdžinu Bušāru.

Sevastova, kura turnīrā izlikta ar 17. numuru, uzvaru guva 59 minūšu laikā. Otro setu liepājniece uzvarēja vien 19 minūtēs.

Tādējādi otro reizi vēsturē un otro "Grand Slam" turnīru pēc kārtas sacensību trešajā kārtā spēlēs divas Latvijas tenisistes. Gan Sevastova, gan Jeļena Ostapenko janvārī tika līdz "Australian Open" trešajai kārtai, kur piedzīvoja zaudējumus.

Pirmā seta sākumā Sevastova lauza pretinieces servi, panāca 2-0, bet tad zaudēja savu serves geimu, ļaujot kanādietei izlīdzināt rezultātu. Latvijas šī brīža labākā tenisiste ātri atguva vadību, panākot 5-2, bet neizmantoja pirmo iespēju uzvarēt setu. Lai gan Sevastova zaudēja savu serves geimu, nākamajā geimā viņa lauza pretinieces servi, uzvarot setu ar 6-3. Otrajā setā, spēlējot daudzpusīgāk un praktiski nekļūdoties, Sevastova uzvarēja visus sešus geimus un droši iekļuva nākamajā kārtā.

Par iekļūšanu trešajā kārtā Sevastova nopelnījusi 130 WTA ranga punktus. Tagad nākamajā kārtā viņa tiksies ar turnīra 12. numuru Medisonu Kīzu vai Petru Martiču.