Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova piektdien Taivānas pilsētā Gaosjunā nepārvarēja WTA turnīra ceturtdaļfinālu, piekāpjoties titulētajai amerikānietei Venusai Viljamsais.

Sevastova mačā piekāpās kādreizējei pasaules pirmajai raketei ar 5-7, 2-6.

Pirmajā setā Sevastova ātri izvirzījās vadībā ar 2-0, bet Viljamsa izlīdzināja rezultātu 2-2. Sevastova pēc brīža divreiz paņēma pretinieces serves geimus, nonākot it kā drošā vadībā ar 5-2, bet neizmantoja lielisko iespēju. Nākamos piecus geimus uzvarēja Viljamsa, gūstot panākumu arī pirmajā setā.

Otrajā setā jau sākumā Sevastova zaudēja savu serves geimu. Lai gan Latvijas tenisiste reizi lauza pretinieces serves geimu, panākot 2-3, nākamajos trijos geimos atkal uzvarēja amerikāniete, svinot uzvaru spēlē.

Par dalību Taivānas turnīrā Sevastova ieguva 60 ieskaites punktus, kas ļaus viņai nākamajā nedeļā pasaules rangā atgriezties starp 100 labākajām tenisistēm.