Pusfināla mačā šobrīd WTA ranga 195.vietā esošā Sevastova ar rezultātu 3-6, 6-2, 6-4 pārspēja ranga 274.vietā esošo slovākieti Kristinu Kučovu, kura viņai dzīvē ir laba draudzene.

Par fināla sasniegšanu Sevastova tikusi pie 34 WTA ranga punktiem.

Finālā Latvijas tenisisti sagaida mačs ar turcieti Kaju Bujukakcaju, kura izlikta ar sesto numuru, bet WTA rangā atrodas 199.pozīcijā.

Kā ziņots, arī pirms tam šajā turnīrā Sevastova visas uzvaras izcīnīja trijos setos - pirmajā kārtā ar 2-6, 6-3, 6-4 pieveica bulgārieti Izabellu Šiņikovu, kura WTA rangā atrodas 297.pozīcijā, otrajā kārtā ar 7-6 (10:8), 2-6, 6-1 pārspēja japānieti Juriku Semu, kura sacensībās izlikta ar astoto numuru, bet WTA rangā ieņem 179.vietu, bet ceturtdaļfinālā ar 6-3, 3-6, 6-4 pieveica kvalifikāciju pārvarējušo Nīderlandes tenisisti Angeliku van der Mētu, kura pasaules rangā pašlaik atrodas 446.vietā.

Kā ziņots, šā gada sākumā Sevastova elkoņa traumas dēļ nepiedalījās Austrālijas atklātajā čempionātā, kurā pērn aizkļuva līdz ceturtajai kārtai, tāpēc viņa zaudēja 280 ranga punktus, janvārī atstājot WTA saraksta pirmo simtnieku, bet pēc tam pakāpeniski pietuvojoties jau trešā simta beigām.

Sacensību apritē Sevastova atgriezās tikai aprīļa beigās. Turpinājumā viņa vairākus mačus atkal nepabeidza traumas dēļ, kā arī nepiedalījās ne Francijas atklātajā čempionātā, ne Vimbldonas turnīrā, kas noslēdzās svētdien.

Pagājušajā nedēļā Sevastova spēja aizkļūt līdz finālam Vācijas pilsētā Fersmoldā notikušā ITF 50 000 sērijas turnīrā.