Zaudējumus "Schenker" līgas ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs ceturtdien piedzīvoja visas mājinieku komandas, informē Latvijas Volejbola federācija.

No Latvijas komandām uzvaru izdevās izcīnīt tikai "Poliurs/Ozolnieki", kas viesos ar 3-2 uzveica citu Latvijas vienību, "Lāse-R/Rīga".

Pārējās ceturtdaļfināla spēlēs Daugavpils Universitāte ar 0-3 piekāpās līderiem "Selver Tallinn", bet VK "Biolars" ar 1-3 zaudēja "Parnu VK" volejbolistiem.

Savukārt Igaunijas klubu savstarpējā spēlē TTU ar 0-3 piekāpās "Tartu Pere Leib".

Ceturtdaļfinālu atbildes spēles notiks jau šajā nedēļas nogalē.

Ceturtdaļfinālos komandas tiksies divas reizes. Ja pēc otrās spēles rezultāts pa setiem būs neizšķirts, uzreiz tiks spēlēts "zelta sets" līdz 25 punktiem, ar divu punktu pārsvaru.

Cetutdaļfināla uzvarētājas komandas turpinās cīņu "Schenker" līgas "Final Four", kas 12.-13.martā norisināsies Tallinā.