Latvijas pludmales volejbola duelis Aleksandrs Samoilovs/ Jānis Šmēdiņš piektdien sezonas pirmajā "Grand Slam" turnīrā Šanhajā uzvarēja izslēgšanas spēļu trešajā kārtā un iekļuva pusfinālā.

Ceturtdaļfinālā Latvijas sportisti ar 2-0 (21-18, 21-18) uzvarēja poļus Mihalu Kadziolu/ Jakubu Šalankeviču.

Izslēgšanas turnīra otrajā kārtā Samoilovs/ Šmēdiņš, kuri izlikti ar trešo numuru, sīvā cīņā ar 2-1 (21:15, 16:21, 16:14) pieveica austrāliešus Isāku Keipu/ Kristoferu Mahjū (18.numurs).

Jau ziņots, ka Samoilovs/ Šmēdiņš priekšsacīkstēs uzvarēja visās trijās spēlēs un izcīnīja C grupā pirmo vietu, līdz ar to izslēgšanas turnīru sāka ar otro kārtu.

Atgādinām, ka divi citi Latvijas dueti Mārtiņš Pļaviņš/ Aleksandrs Solovejs un Ruslans Sorokins/ Edvarts Buivids šajā turnīrā nepārvarēja kvalifikāciju.

Pasaules tūres sezona "bīčistiem" sākās pagājušajā nedēļā Ķīnā ar "Fuzhou Open" sacensībām, kurās labākie no Latvijas sportistiem bija Samoilovs/ Šmēdiņš, izcīnot ceturto vietu.