Latvijas vadošais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien iekļuva Majoros notiekošā Eiropas čempionāta finālā.

Pusfinālā Samoilovs/Šmēdiņš ar rezultātu 2-1 (21:14, 15:21, 15:12) pārspēja Beļģijas duetu Drīsu Kekelkorens un Tomu van Valli.

Svētdien Samoilovs/Šmēdiņš cīnīsies par savu otro Eiropas čempionu titulu. Finālā viņu pretinieki būs itāļu duets Daniele Lupo/ Paolo Nikolai, kuri pusfinālā ar 2-1 (23:25, 21:15, 15:11) uzvarēja Aleksandru Brouveru/ Robertu Mēuvsenu.

Pirms tam ceturtdaļfinālu pārvarēt neizdevās Mārtiņam Pļaviņam un Haraldam Regzām, kuri ar 0-2 (19:21, 19:21) zaudēja Aleksandram Brouveram/ Robertam Mēuvsenam.

Ceturtdaļfinālā apstājās arī Latvijas sieviešu duets Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Viņas ar 0-2 (16:21, 16:21) zaudēja spēcīgajām Šantalei Laburērai un Jūlijai Zudei.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēļu teksta tiešraidi.