Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš sestdien izcīnījuši piekto uzvaru Polijā, Stare Jablonki notiekošajā "Grand Slam" turnīrā, iekļūstot pusfinālā.

Ceturtdaļfinālā Latvijas sportistu pretinieki bija Polijas pāris Mihals Kadziola/Jakubs Šalankevičs (13.), kuri 30 minūšu laikā tika pārspēti ar 2-0 (21:14, 21:19).

Pusfinalā Latvijas sportistu pretinieki būs ar 17.numuru izsētie austrieši Klemenss Doplers/Aleksandrs Horsts, kuri ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:19, 21:16) uzvarēja holandiešus Reinderu Nummerdoru/Kristiānu Verenforstu.

Izslēgšanas spēļu otrajā kārtā Samoilovs/Šmēdiņš ilgā un sīvā cīņā ar 2-1 (18:21, 21:18, 15:13) pārspēja ar pirmo numuru izliktos mājiniekus, poļus Gžegošu Fijaleku/Mariušu Prudelu. Mačs ilga 57 minūtes.

Kā ziņojām, Samoilovs/Šmēdiņš Polijā ceļā uz izlsēgšanas turnīru uzvarēja visās trijās grupas spēlēs.