Pasaules kausa izcīņas D grupas mačā sestdien turnīra debitante Islande cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar spēcīgo Argentīnas izlasi, kuras sastāvā spēlē Lionels Mesi.

Argentīnas izlase spēles 20. minūtē izvirzījās vadībā, kad pēc Markosa Roho piespēles Serhio Aguero raidīja bumbu vārtu augšējā stūrī, tomēr trīs minūtes vēlāk Alfreds Finnbogasons pirmais tika pie Argentīnas izlases vārtsargs Villija Kabeljero atvairītās bumbas pēc Hordura Magnusona sitiena un ar atkārtotu mēģinājumu guva vārtus.

Argentīna arī turpinājumā daudz vairāk spēlēja ar bumbu, bet Islande izteikti darbojās uz pretuzbrukumiem. Mača 63. minūtē Lionels Mesi nerealizēja 11 metru soda sitienu, kuru atvairīja Hanness Halldorsons. Vēlāk Mesi sita tālsitienu gar pašu vārtu stabu. Argentīnas izlasei izglābties no neizšķirta pret turnīra debitanti tā arī neizdevās.

Otrā D grupas mačā sestdien spēkosies Nigērijas un Horvātijas valstsvienības.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.

$duelID=1027;$eventID=21;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>