Brazīlijas futbola izlase Pasaules kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē pirmdien Samāras stadionā ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja Meksikas valstsvienību, sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Spēles iesākumā laukumā aktīvāk darbojās Meksikas izlase, kas ar saviem ātrajiem uzbrukumiem radīja problēmas Brazīlijas izlases aizsardzībai. Pirmā puslaika otrajā pusē Brazīlijai jau izdevās pārņemt spēles kontroli, un arvien biežāk spēlē bija jāiesaistās Meksikas vārtsargam Giljermo Očoa.

Otrajā puslaikā Brazīlija izvirzījās vadībā, kad 51. minūtē Neimars iesāka Brazīlijas izlases uzbrukumu, ar papēdi atstāja bumbu Vilianam, kurš iegāja soda laukumā un piespēlēja gar vārtiem. Tajā brīdī veiksmīgi soda laukumā ierāvās arī Neimars, kurš izklupienā raidīja bumbu vārtos. Brazīlija turpināja uzbrukumā darboties veiksmīgāk, tomēr izskaņā Meksikas izlase izmisīgi centās atspēlēties. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām Brazīlija aizskrēja pretuzbrukumā, kurā Neimars piespēlēja pirms brīža laukumā nākušajam Robertu Firminu, un viņam atlika ar vienu pieskārienu bumbu ievirzīt vārtos.

Meksikas izlasei tādējādi septīto reizi pēc kārtas Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs noslēdzās astotdaļfinālā. Savukārt Brazīlijas izlase ceturtdaļfinālā spēlēs pret Beļģijas un Japānas pāra uzvarētāju.

Šajā mačā Brazīlijas izlase kļuva par Pasaules kausa izcīņas finālturnīru rezultatīvāko komandu. Visos turnīros kopā Brazīlija tagad guvusi 228 vārtus, apsteidzot līdzšinējo rekordisti Vāciju par diviem "goliem".

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

$duelID=1117;$eventID=21;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>