Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālā trešdien iekļuva Laura Dārziņa pārstāvētā Kazaņas "Ak Bars" komanda.

Konferences pusfināla sērijas izšķirošajā septītajā spēlē "Ak Bars" komanda ar rezultātu 4:3 (0:1, 3:2, 1:0) pārspēja Ufas "Salavat Julajev" vienību, sērijā triumfējot ar 4-3.

Dārziņš šim mačam nebija pieteikts. Viņš izlaida jau piekto spēli pēc kārtas.

Uzvarētājiem ripu pretinieku vārtos raidīja Daniss Zaropovs, Kirils Petrovs un Nikolajs Žerdevs, bet uzvaras vārtus trešā perioda trešajā minūtē guva Aleksejs Tereščenko. Tikmēr Ufas komandas labā precīzi meta Brents Sopels, Jurijs Trubačovs un Igors Mirnovs.

Mača gaitā "Ak Bars" trīs reizes nonāca iedzinējos ar vienu vārtu deficītu, tomēr Kazaņas vienība prata atspēlēties un izcīnīt uzvaru.

Austrumu konferences finālā jeb Gagarina kausa pusfinālā "Ak Bars" sacentīsies ar Čeļabinkas "Traktor" vienību. Savukārt Rietumu konferences finālā spēkosies Maskavas "Dinamo" un Sanktpēterburgas SKA.