Zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien piedzīvoja latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Ukrainas klubs Doņeckas "Donbass".

Aizvadītajā cīņā "Donbass" savā laukumā ar rezultātu 2:3 (0:0, 2:2, 0:1) piekāpās Habarovskas "Amur" vienībai.

Trešajā aizsargu pārī spēlējušais Bārtulis laukumā pavadīja 16 minūtes un 30 sekundes, cīņas gaitā neveicot nevienu metienu pa pretinieku vārtiem.

"Donbass" komandas labā vārtus guva Vāclavs Nedorosts un Jani Tupurainens, bet "Amur" rindās ar precīziem metieniem izcēlās Dmitrijs Šitikovs, Jakubs Petružaleks un Aleksandrs Osipovs, kurš mača 42.minūtē guva uzvaras vārtus.

Rietumu konferences kopvērtējumā pēc šī mača "Donbass" ar pieciem punktiem sešās spēlēs ieņem 13.vietu. Savukārt "Amur" komanda ar desmit punktiem astoņās cīņās atrodas Austrumu konferences ceturtajā pozīcijā.

Pēc tam, kad pagājušo sezonu KHL noslēdza ar 23 vienību pārstāvniecību, šosezon līgā sacenšas 26 vienības. Turnīrā debitē Prāgas "Lev" (Čehija), Bratislavas "Slovan" (Slovākija) un "Donbass". Tāpat dalību čempionātā atsākusi pagājušās sezonas ievadā traģisko aviokatastrofu piedzīvojusī Jaroslavļas "Lokomotiv" komanda.

Regulārajā čempionātā katra komanda (14 komandas Rietumu konferencē un 12 vienības Austrumu konferencē) aizvadīs pa 52 mačiem - pa 26 spēlēm savā laukumā un izbraukumā.

Regulārais čempionāts noslēgsies 2013.gada 7.februārī, bet Gagarina kausa izcīņas finālsērijas septītais mačs, ja tāds būs nepieciešams, risināsies 19.aprīlī.