Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis sestdien veica rezultatīvu piespēli sevis pārstāvētās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Doņeckas "Donbass" uzvarā pār Hantimansijskas "Jugra", ko pārstāv latviešu aizsargs Guntis Galviņš.

"Donbass" savā laukumā pieveica "Jugra" vienību ar rezultātu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0), izšķirošo pārsvaru iegūstot vien noslēdzošajā trešdaļā.

Bārtulis piedalījās Doņeckas kluba otrajā vārtu guvumā, kad 50.minūtē izcēlās Maksims Jakuceņs.

Kopumā latviešu aizsarga laukumā pavadīja 20 minūtes un 38 sekundes, kas bija trešais ilgākais spēles laiks komandā. Tāpat Bārtuļa kontā divi nesekmīgi metieni pa "Jugra" vārtiem.

Šīs sezonas desmit mačos Bārtulis vienreiz pārspējis pretinieku vārtsargu un veicis divas rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Galviņš nospēlēja 15 minūtes un 49 sekundes, arī divreiz metot pa pretinieku vārtiem.

Šosezon Galviņš vēl nav paspējis izcelties ar rezultativitātes punktiem.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Donbass" ar 16 punktiem desmit mačos ir sestajā vietā, bet "Jugra" Austrumu konferencē ieņem astoto vietu - 12 punkti deviņās spēlēs.