Četru zaudējumu sēriju Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs otrdien pārtrauca latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kazahstānas komanda Astanas "Baris", kas savā laukumā ar 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) uzvarēja Čeļabinskas "Traktor" hokejistus.

Pirmajās divās trešdaļās divreiz vadībā izvirzījās viesi, tomēr "Baris" komanda allaž prata atspēlēties. Trešās trešdaļas otrajā pusē uzvaru mājiniekiem nodrošināja Romāns Starčenko un kanādietis Naidžels Douss, kuri katrs šajā spēlē guva pa diviem vārtiem.

Bārtulis darbojās savas komandas trešajā aizsargu pārī, uz ledus pavadot 20 minūtes un 40 sekundes. Viņa kontā viens metiens pa vārtiem, divi bloķēti raidījumi un viens spēka paņēmiens.

Citā mačā pie panākuma tika Vladivostokas "Admiral" klubs, kura treneru korpusā darbojas Latvijas speciālists Andrejs Maticins. Ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) izbraukumā tika apspēlēti Novokuzņeckas "Metallurg" hokejisti, kuri pēdējos 14 mačos piedzīvojuši 12 zaudējumus.

Tāpat otrdien septīto uzvaru pēc kārtas svinēja Novosibirskas "Sibirj" komanda, kas ar 6:2 (4:0, 2:2, 0:0) savā laukumā pārspēja Habarovskas "Amur" vienību, sagādājot tai devīto neveiksmi pēdējās 11 cīņās.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Baris" ar 60 punktiem 43 spēlēs ieņem sesto vietu, bet "Admiral" ar 47 punktiem 39 mačos atrodas devītajā pozīcijā, no labāko astoņnieka atpaliekot par trīs punktu tiesu.