Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā piektdien latviešu aizsargs Oskars Bārtulis izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas.

"Admiral" komanda ar rezultātu 2:0 piektdien savā laukumā pārspēja Novokuzņeckas "Metallurg".

Bārtulis piedalījās savas komandas pirmo vārtu guvumā, palīdzot Aleksandram Kuzņecovam mača otrajā minūtē realizēt vairākumu. Tas latviešu aizsargam bija 13. rezultativitātes punkts sezonā. Viņa kontā ir septiņi vārti un sešas piespēles.

Šajā mačā Bārtulis nospēlēja 27:02 minūtes, kas bija ilgākais spēles laiks komandā. Viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Otros vārtus "Admiral" komandā guva Artjoms Podšendjalovs.