Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā trešdien Oskara Bārtuļa pārstāvētā vienība Ufas "Salavat Julajev" savā laukumā ar 4:1 pieveica Maskavas apgabala "Vitjazj", tiekot pie pirmā panākuma pamatlaikā 2018. gadā.

Bārtulis pie rezultativitātes punktiem netika, nospēlēja 17:35 minūtes un izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Jau spēles otrajā minūtē "Vitjajz" vadībā izvirzīja Artjoms Švecs-Rogovojs, bet pirmā perioda izskaņā Vladimirs Tkačovs panāca izlīdzinājumu. Otrā perioda vidū Tēmu Hartikainens vadībā izvirzīja "Salavat Julajev", bet 27 sekundes pirms otrā pārtraukuma vairākumā Linuss Umarks panāca jau 3:1. Mača izskaņā Ufas komanda vēlreiz izmantoja skaitlisko vairākumu, un Aleksandrs Loginovs nodrošināja uzvaru ar 4:1.