Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas sērijā Oskars Bārtulis un viņa pārstāvētā Vladivostokas "Admiral" ar rezultātu 3:2 pagarinājumā pārspēja Omskas "Avangard", sērijā līdz četrām uzvarām panākot izlīdzinājumu 2-2.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 23:24 minūtes, kuru laikā viņš izdarīja divus metienus pa vārtiem. Maču latvietis noslēdza ar lietderības koeficentu -1.

Šajā mačā "Avangard" hokejisti divas reizes izvirzījās vadībā, tomēr "Admiral", abas reizes nonākot vienu vārtu iedzinējos, rezultātu izlīdzināja, pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti 2:2. 71. minūtē Džeimss Raits izrāva uzvaru Vladivostokas komandai.

Vēl "Admiral" rindās precīzi meta Maksim Kazakovs un Vladimirs Tkačevs, bet "Avangad" abas reizes precīzs bija Antons Burdasovs.

Šī sērija turpināsies ar spēli "Avangard" mājas laukumā.