Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Māris Bičevskis par rupju spēka paņēmienu sodīts ar divu spēļu diskvalifikāciju, vēsta līga.

Mačā, kurā Rīgas "Dinamo" ar rezultātu 3:1 uzvarēja Mitišču "Atlant", Bičevskis 34.minūtē veica spēka paņēmienu pret Maksimu Potapovu. Līgas disciplinārā komiteja šo epizodi izskatīja, izsprieda, ka bijis sitiens galvas un kakla rajonā, un latviešu uzbrucējam piesprieda divu spēļu diskvalifikāciju.

Atgādinām, ka mačā tiesneši Bičevskim piesprieda 5+20 minūšu noraidījumu.

Šajā sezonā Bičevskis 45 spēlēs guvis piecus vārtus un izdarījis deviņas rezultatīvas piespēles, kā arī nopelnījis 47 soda minūtes.