Otro uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijā svētdien izcīnīja latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētā divkārtējā līgas čempionvienība Kazaņas "Ak Bars".

Sērijas otrajā mačā "Ak Bars" komanda ar 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) savā laukumā pārspēja Čeļabinskas "Traktor" vienību.

Dārziņš netika pieteikts jau septītajai savas komandas spēlei pēc kārtas.
Otrajā trešdaļā Deniss Kuļašs un Daniss Zaripovs dāvāja mājiniekiem divu vārtu pārsvaru, bet trešās trešdaļas ievadā viesiem vienus vārtus atguva Jans Buliss. Trīs minūtes vēlāk gan "Ak Bars" komanda atjaunoja divu ripu pārsvaru, izceļoties Jarko Imonenam.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-0 Kazaņas kluba labā. Nākamie divi sērijas mači notiks Čeļabinskā.

Rietumu konferences finālsērijā pašlaik Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā līgas čempionvienība Maskavas "Dinamo" ar 2-0 uzvar Sanktpēterburgas SKA komandu.