Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfinālā otrdien iekļuva Kazaņas "Ak Bars" komanda, kurai pirmās kārtas ceturtajā mačā uzvaru atnesa Laura Dārziņa otrajā pagarinājumā gūtie vārti.

Dārziņš otrdien vārtus guva spēles 93.minūtē, bet "Ak Bars" viesos ar 3:2 pieveica Ņižņekamskas "Ņeftehimik". Visā sērijā Kazaņas komanda uzvarēja ar 4-0, un kļuva jau par trešo nākamās kārtas dalībnieci.

Pamatlaikā "Ak Bars" labā vārtus guva Aleksejs Morozovs un Janne Pesonens, bet mājiniekiem precīzi bija Vitālijs Šulakovs un Petrs Koukals. Latviešu uzbrucējs spēlē laukumā aizvadīja 19:30 minūtes un izdarīja trīs metienus, bet pirmajā periodā nopelnīja divu minūšu sodu.