Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta jaunajā sezonā pirmo uzvaru pirmdien izcīnīja Maskavas "Dinamo", kuru rindās vienus vārtus guva Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Savā trešajā spēlē Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētais Maskavas "Dinamo", kuru šosezon trenē Harijs Vītoliņš, viesos spraigā cīņā ar 3:2 pieveica Čerepovecas "Severstaļ".

Daugaviņš mačā izcēlās otrā perioda sākumā, kad pēc eleganta reida pa labo malu pārspēja vārtsargu. Visā spēlē Daugaviņš laukumā bija 16:16 minūtes, bet izdarīja trīs metienus pa vārtiem. Daudz aktīvāks bija Karsums, kurš nospēlētajās 16:24 minūtēs astoņas reizes meta pa vārtiem, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.