Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē svētdien teicamu sniegumu rādīja Kaspars Daugaviņš, kurš palīdzēja latviešu Maskavas "Dinamo" ar 2:1 uzvarēt Sanktpēterburgas SKA.

Pirmā perioda vidū vairākumā Daugaviņš vārtu tuvumā guva Maskavas "Dinamo" vārtus. Trešā perioda vidū SKA izlīdzināja rezultātu 1:1, bet pēc četrām minūtēm vairākumā pēc Daugaviņa un Maksima Karpova piespēlēm Gļebs Korjagins atnesa Maskavas "Dinamo" uzvaru.

Daugaviņš kopumā laukumā bija 17:13 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, kā arī divas reizes pielietoja spēka paņēmienus. Tikmēr cits latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums nospēlēja 11:48 minūtes, kuru laikā uzvarēja vienā no trim iemetieniem.