Ar vārtu guvumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē izcēlies Kaspars Daugaviņš, palīdzot viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas "Dinamo" komandai ar rezultātu 5:3 (1:2, 3:1, 1:0) izbraukumā uzvarēt Novosibirskas "Sibirj".

Daugaviņš 59.minūtē raidīja ripu tukšos vārtos, panākot spēles gala rezultātu 5:3. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 15:44 minūtes, kuru laikā izpildīja četrus metienus pa vārtiem, kā arī veica divus spēka paņēmienus.

Daugaviņš šajā sezonā guvis astoņus vārtus un izdarījis sešas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Karsums nebija iekļauts pieteikumā uz šo maču.

Maskavas "Dinamo" komandā divus vārtus guva Aleksejs Tereščenko, bet pa vieniem vārtiem guva arī Andrejs Mironovs un Deniss Kokarevs. "Sibirj" rindās precīzi meta Patriks Herslijs, Renats Mamaševs un Igors Ožiganovs.