Latvijas izlases uzbrucēji Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums abi guva vārtus Maskavas "Spartak" labā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pret Minskas "Dinamo".

Maskavas klubs svinēja uzvaru pagarinājumā ar 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0).

Kaspars Daugaviņš guva savas komandas otros vārtus otrā perioda vidū, izvirzot "Spartak" vadībā ar 2:1, bet Mārtiņš Karsums izlīdzināja spēles rezultātu trešā perioda vidū, panākot 3:3, kas ļāva maskaviešiem turpināt cīņu par uzvaru.

Uzvaras vārtus "Spartak" guva pagarinājuma 17. sekundē, kad Jūnasu Enrotu pārspēja Aleksandrs Hohlačovs.

Savukārt Mika Indraša pārstāvētais Maskavas "Dinamo" piedzīvoja kārtējo zaudējumu, ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpjoties Kazaņas "Ak Bars".

Indrašis laukumā pavadīja precīzi 19 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, uzvarēja vienā iemetienā un izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Zaudējumu piedzīvoja arī Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Čerepovecas "Severstaļ" vienība, kas pagarinājumā ar 3:4 (0:1, 0:1, 3:1, 0:1) piekāpās Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

Kuldam šai mačā lielākais spēles laiks – 22 minūtes un 45 sekundes, divi metieni pa vārtiem, četras soda minūtes un divi spēka paņēmieni.