Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" piektdien zaudēja savā pirmajā pirmssezonas pārbaudes spēlē, piekāpjoties Krievijas Augstākās līgas komandai Ņeftekamskas "Toros" ar 0:3.

Pirmos vārtus viesi guva 20 sekundes pirms pirmā perioda beigām. Otrā perioda vidū viesi pārsvaru dubultoja.

Trešajā periodā dinamieši metās atspēlēties, pēdējā minūtē mainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Taču to izmantoja viesi, gūstot savus trešos vārtus.

Pēc spēles tika izspēlēta soda metienu sērija, kurā uzvaru ar 3:2 izcīnīja „Toros”. „Dinamo” rindās bullīšu sērijā bija precīzi Māris Bičevskis un Kaspars Saulietis, savukārt Vladimirs Ružička, Miks Indrašis un Nikolajs Jeļisejevs savus metienus nerealizēja.