Ar iespaidīga ilguma spēli ir iesācies Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas spēļu turnīrs arī Austrumu divīzijā - Omskas "Avangard" un Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētās Vladivostokas "Admiral" spēlē uzvarētāja noteikšanai bija vajadzīgas vairāk nekā 105 minūtes.

Oskaram Bārtulim šai spēlē otrs lielākais laiks laukumā komandā - 40 minūtes un 26 sekundes, kopumā Latvijas aizsargs nospēlēja 47 maiņas. Viņa kontā divi metieni pa vārtiem, viens bloķēts metiens un divi spēka paņēmieni.

"Avangard" vadībā izvirzījās jau mača 10. minūtē, kad "Admiral" vārtsargu Igoru Bobkovu pārspēja Jūnass Anelēvs. Otrā perioda vidū Maksims Kazakovs rezultātu izlīdzināja – 1:1. Nākamās gandrīz 80 spēles minūtes nevienai no komandām neizdevās pārspēt otras vārtsargu, un bija nepieciešami trīs pagarinājumi, lai noteiktu uzvarētāju.

Izšķirošos vārtus mača 106. minūtē guva "Avangard" uzbrucējs Aleksandrs Kučerjavenko.

Pārējās trīs spēles Austrumu konferences "play-off" pirmajā kārtā noslēdzās pamatlaikā - Magņitogorskas "Metallurg" ar 4:2 (1:0, 3:0, 0:2) pieveica Pekinas "Kuņluņ Red Star", bet Astanas "Baris" pārliecinoši pārspēja Čeļabinskas "Traktor" - 5:3 (3:0, 2:0, 0:2). Savukārt Kazaņas "Ak Bars" pamatlaika pēdējā sekundē izvairījās no pagarinājuma, gūstot uzvaras vārtus spēlē ar Ufas "Salavat Julajev" - 2:1 (1:1, 0:0, 1:0).