Pirmajā spēlē pēc ziemas pārtraukuma Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā HK "Rīga" Voskresenskā ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās vietējai "Himik" komandai.

Neskatoties uz to, ka pirmajā trešdaļā rīdzinieki izdarīja divreiz vairāk metienu pa pretinieku vārtiem (metienu attiecība 10:5 HK "Rīga" labā), rezultāts šai spēlē netika atklāts, un tikai otrās trešdaļas sākumā tika gūti pirmie vārti šai mačā – Kristeru Gudļevski pārspēja Timofejs Tankajevs.

Otrās trešdaļas 14. minūtē Artūrs Mickēvičs rezultātu izlīdzināja, taču tie palika rīdzinieku vienīgie vārti šai spēlē, kamēr "Himik" trešās trešdaļas sākumā guva vēl vienus vārtus – 2:1.

Spēles pēdējā minūtē HK "Rīga" treneris Leonīds Tambijevs pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču vēlreiz izlīdzināt rezultātu rīdziniekiem neizdevās.