Hokeja klubs "Rīga" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē Mitiščos ar 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) pieveica "Mitiščenskije Atlanti" vienību, izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas.

Kristers Gudļevskis savos vārtos neielaida nevienu ripu, bet rīdzinieku labā vārtus guva Miks Indrašis un Raimonds Vilkoits, abos gadījumos realizējot skaitlisko vairākumu. Turklāt vienīgie vārti šai spēle tika gūtu pirmajā trešdaļā.

Mača beigās gandrīz divas minūtes mājinieki spēlēja skaitliskajā vairākumā, nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču Gudļevski viņiem neizdevās pārspēt, un rīdzinieki svinēja piekto "sauso" uzvaru šosezon un sesto pēc kārtas.

Šai izbraukuma sērijā HK "Rīga" aizvadīs trīs spēles, nākamās būs piektdien pret "Russkije Vitjazi" un pirmdien pret "Amurskije Tigri", tad sekos septiņas spēles Rīgā.

MHL Ziemeļrietumu divīzjas kopvērtējumā HK "Rīga" ir atgriezušies līderpozīcijā, punktu skaitā izlīdzinoties ar HK "Loko", taču rīdzinieki aizvadījuši par divām spēlēm mazāk.