Hokeja klubs "Rīga" ceturtdien ceturtajā izbraukuma spēlē ar 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) piekāpās jauniešu hokeja komandai MHK "Spartak", piedzīvojot pirmo zaudējumu šosezon.

Pirmie vadībā mača 13.minūtē izvirzījās mājinieki, bet jau pēc minūtes Elvijs Biezais izlīdzināja rezultātu - 1:1.

Pēc otrās trešdaļas rīdzinieki bija nonākuši zaudētājos ar divu vārtu starpību - 1:3, bet trešā perioda sestajā minūtē Vladislavs Dobreņkijs vienus vārtus atguva un rīdzinieki metās izlīdzināt rezultātu, spēles beigās nomainot vārtsargu, taču to izmantoja mājinieki, gūstot ceturtos vārtus un sagādājot HK "Rīga" pirmo zaudējumu šosezon.

"Spartak" komanda līdz šim uzvarējusi visās četrās jaunās sezonas spēlēs.

Arī nākamos divus MHL regulārā čempionāta mačus HK "Rīga" aizvadīs izbraukumā, Slovākijā divreiz tiekoties ar Popradas "Tatranski vlci" komandu. Pirmā mājas spēle rīdziniekiem būs nākamsesestdien, 24.septembrī.