Hokeja klubs "Rīga" svētdien Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē nenoturēja piecu vārtu pārsvaru izbraukuma mačā ar Ņižņekamskas "Reaktor" un zaudēja ar 5:7 (5:2, 0:2, 0:3).

Pirmās trešdaļas 16. minūtē rezultāts jau bija 5:0 HK "Rīga" labā, un nekas neliecināja, ka rīdzinieki piedzīvos zaudējumu, taču pārējos divos periodos mājinieki guva septiņus vārtus un svinēja uzvaru šai spēlē.

Vārtus Rīgas komandas labā guva Māris Bičevskis, Mārtiņš Porejs, Dāvis Straupe, Raimonds Vilkoits un Miks Indrašis.

MHL čempionāta Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā HK "Rīga" atrodas trešajā vietā, bet "Reaktor" ir otrie Pievolgas divīzijā.