Uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētais Maskavas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē Čeļabinskā ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās vietējai "Traktor" komandai.

Vienīgos vārtus šai spēlē guva Aleksandrs Bergstrēms, trešā perioda vidu realizējot skaitlisko vairākumu, bet "Traktor" vārtsargs Aleksandrs Sudņicins atvairīja visus 30 metienus pa vārtiem.

Miks Indrašis šai spēlē izdarīja četrus metienus pa vārtiem, kas bija otrs labākais rādītājs komandā aiz Jūso Hietanena, kurš Sudņicini mēģināja pārspēt piecas reizes. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes un 56 sekundes un nopelnīja 2 soda minūtes. Viņa noraidījuma laikā komanda vārtus nezaudēja.

Maskavas "Dinamo" tas bija ceturtais zaudējums pēc kārtas un pēc aizvadītām 13 spēlēm klubs ieņem 10. vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, bet "Traktor" tagad ir devītie Austrumu konferencē.