Latvijas hokeja klubs Rīgas "Dinamo" ceturtdien savā otrajā spēlē 2017. gada Špenglera kausa izcīņas turnīrā ar rezultātu 4:3 pagarinājumā pārspēja Somijas klubu Hāmēnlinnas HPK.

Rīgas "Dinamo" šajā mačā vadībā izvirzījās sestajā minūtē, kad Gunārs Skvorcovs pretuzbrukumā mazākumā saņēma piespēli no Mika Indraša un guva vārtus, tomēr Tēmu Turunens divas minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja, realizējot vairākumu. Četras minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Denijs Kristo palika nepiesegts un panāca rezultātu 2:1, taču trešās trešdaļas sākumā Jonass Lehtivuri bija precīzs vairākumā.

Kristo vēlreiz ar individuālo meistarību guva vārtus Rīgas "Dinamo", tomēr spēli rīdziniekiem līdz uzvarai pamatlaikā neizdevās novest, jo Tomašs Vincurs realizēja trešo HPK vairākumu šajā mačā. Cīņa turpinājās pagarinājumā, kurā pēc nospēlētām 65 sekundēm Miks Indrašis vairākumā guva uzvaras vārtus.

Rīgas "Dinamo" vārtu drošība šajā spēlē tika uzticēta lietuvietim Mantam Armalim.

Rīgas "Dinamo" turnīru turpinās piektdien, kad aizvadīs ceturtdaļfināla spēli. Jau vēstīts, ka turnīra ievadā rīdzinieki ar rezultātu 1:6 pamatīgi zaudēja Šveices valstsvienībai.

Portāls "Delfi" piedāvā mača teksta tiešraidi.