Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien, 1. februārī, Rīgas "Dinamo" viesos ar 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) pieveica Rietumu konferences vājāko komandu Čerepovecas "Severstaļ", saglabājot teorētiskas iespējas iekļūt Gagarina kausa izcīņā.

Pēc pirmā perioda rezultāts uz tablo bija 0:0, bet otrā perioda sākumā Miķelis Rēdlihs izvirzīja vadībā dinamiešus. Noturēt sev labvēlīgu rezultātu rīdziniekiem neizdevās, jo perioda beigās, izmantojot viesu noraidījumus, "Severstaļ" uzbrucējs Igors Skorohodovs pārspēja Jakubu Sedlāčeku.

Trešā perioda sākumā Miks Indrašis palīdzēja Rīgas "Dinamo" saglabāt cerības uz iekļūšanu "play off" - viņa kontā divi vārti šai trešdaļā, vieni no tiem - tukšos "Severstaļ" vārtos spēles beigās, kad mājinieki bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā! $duelID=249;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>