Jaroslavļas "Lokomotiv" hokejisti, kuru rindās spēlē arī Miķelis Rēdlihs, svētdien Latvijas Dzelzceļa (LDZ) kausa izcīņā tika pie otrās uzvaras, ar 3:2 pārspējot Somijas klubu Espo "Blues", informē organizatori.

Divus rezultatīvus punktus par piespēlēm "Lokomotiv" rindās nopelnīja Rēdlihs, kurš pirmajā periodā palīdzēja gūt vārtus Stefanam Kronvalam un Viktoram Kozlovam. Uzvaras vārtus Krievijas kluba rindās guva Oļegs Jašins spēles 53. minūtē.

Vēlāk svētdien ''Arēnā Rīga'' spēli pret Maskavas apgabala "Atlant" aizvadīs Rīgas ''Dinamo''.

Jau ziņots, ka sestdien rīdzinieki ar 4:3 uzvarēja "Blues", bet "Lokomotiv" ar 4:2 uzvarēja "Atlant".

LDZ kausa izcīņa "Arēnā Rīga" norisinās jau ceturto gadu pēc kārtas. Pirmajā turnīrā uzvaru izcīnīja Rīgas "Dinamo", kas ar 3:2 pieveica "Lokomotiv", savukārt Jaroslavļas klubs uzvarēja 2010. un 2011. gadā pirms sezonas notikušajos turnīros.